Gta 5 videoları burak oyunda. Youtube Oyun Kanalları

Gta 5 videoları burak oyunda Rating: 8,6/10 365 reviews

GTA 5 Oyunu Oyna

gta 5 videoları burak oyunda

Arkadaşımız Tony'nin mafya tarafından öldürüldüğü söylenmektedir. Hergün 15:30 da yeni video yüklediğim eğlence dolu kanalımdaki videolarımı kaçırmamak için abone olurmusunuz. Bu kanalda YouTube ve YouTuber'lar hakkında güncel haberler paylaşıyorum. Tony'i ararken mafyanın adamları her tarafta karşımıza çıkıyor ve bizi öldürmeye çalışıyor. En çok izlenen videosu ise '''' isimli 700.

Next

Furkanyamanhd Vs Burak Oyunda

gta 5 videoları burak oyunda

Yön tuşları veya W,A,S,D tuşları ile hem aracı hemde adamı kontrol ediyoruz. Hergün çeşitli flash oyunlar sitemize eklenmekte olup, sunduğumuz oyunların çeşitliliği her gün arttırılmaktadır. Mediakraft ve yaptıkları işlerden kısaca bahsedersek Mediakraft , internet videosu üreten yetenekleri destekleyerek daha fazla kitleye ulaşmalarını ve üretikleri videolardan para kazanmalarını sağlayan bir şirket olarak tanıtabiliriz. Uzun zamandır bu kadar eğlenmemiştik,devamı için videoyu beğenmeyi unutmayın Gereksiz Army! Ama biz bunun doğru olup olmadığını bilmiyoruz ve gerçeği öğrenmeye çalışıyoruz. Çok önceden bu oyunu oynamıştık belki hatırlayanlarınız olacaktır.

Next

Youtube Oyun Kanalları

gta 5 videoları burak oyunda

Oyunda yapmanız gereken düşmanlarınızı öldürmek ve aracı park etmeniz gereken yerlere götürüp bölümleri geçmek olacaktır. Kanalımda eğlence , challenge , komedi , şaka , şarkı , vlog , montaj , tepki ve benzeri bir sürü video paylaşıyorum. Mediakraft ağında bulunan Youtube kanallarında , her ay 20 milyon izleyici 250 milyona yakın video izleniyor. PewDiePie kazandığı parayla ne satın alabilir kanalımdan bilgilenebilirsiniz. Gta 5 de bundan sonra bol bol video gelecektir.

Next

Furkanyamanhd Vs Burak Oyunda

gta 5 videoları burak oyunda

Her bölüm geçtiğimizde yeni silahlar ve mermiler alıyoruz. . Bugün sizlerle beraber Türk yapımı bir silah oyunu olan Zula oynuyoruz. Burak Oyunda kanalı şu an 900. Amacımız mafyanın adamlarını öldürerek bir sonraki bölüme geçmek. Kızlar için barbie, sue, winx, elbise giydirme ve yemek oyunları gibi kategoriler, erkekler için futbol, araba, yarış, park etme, dövüş ve motor oyunları kategorilerinin yanı sıra yetişkinler için de zeka, hafıza ve online oyunlar yer almaktadır. Farenin sol tuşuna basarak ateş ediyoruz.

Next

GTA 5 Oyunu Oyna

gta 5 videoları burak oyunda

PewDiePie ne kadar para kazanıyor? Türkiye de ise ilk defa Golden Play Butonunu alan isim ise 'ın Youtube kanalıdır. Yep yeni seri The Forest' a Kaya Giray, kWhane ve EservsGökçe ile başlıyoruz! En büyük atağı deme sebebim ise biliyoruz ki teknoloji de gündem genelde telefon ve tabletlerdir. Türkiye'de hizmet veren 7'den 70'e herkesin oynayabileceği oyunlar sunan flash sitesi Oyunuoyna. Lütfen ; - Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri spam olarak işaretleyiniz. Sokaktaki normal insanlara zarar vermeden mafyanın adamlarını öldürerek bölüm geçiyoruz. Farenin sol tuşuna basarak ateş ediyoruz.

Next

Youtube Oyun Kanalları

gta 5 videoları burak oyunda

Tabanca ve tüfeklerden oluşan 3 tane silahımız var. Bunları yaparken çok eğleniyorum ve bir çok komik anlar eğlenceli anlar yaşıyorum. Yön tuşları veya W,A,S,D tuşları ile hem aracı hemde adamı kontrol ediyoruz. Emrecan ve Aliyle birlikte eğlenceli bir video sizi bekliyor. Tabanca ve tüfeklerden oluşan 3 tane silahımız var. Başka bir yazımızda sadece Mediakraft'ın yaptığı işlerden bahsedeceğim. Start butonuna basarak açılan oyunda hepinize iyi eğlenceler dileriz.

Next

GTA 5

gta 5 videoları burak oyunda

Oyun Delisi kanalı sunucusu Tamer Yeşildağ işinde yaptığı başarılı sunumlarıyla daha doğrusu küfürsüz ve eğlenceli diyaloglarıyla kısa sürede büyük bir kitleye sahip oldu. Ben bu seriyi çekerken çok eğlenicem, umarım sizlerde eğlenirsiniz. Burak Şahin bu kadar başarılı olmasının nedeni videolarda verdiği tepkilerdir. Kendisinin hayata dair videoları, gta 5 videoları ve outlast videoları çok sevilmektedir. Merkez ofisi Almanya'nın Münih şehrinde olan Mediakraft'ın Köln, Hamburg, Berlin, Amsterdam, Varşova ve yeni kurulmuş olan İstanbul ofisi bulunuyor.


Next

GTA 5 Oyunu Oyna

gta 5 videoları burak oyunda

Yön tuşlarını kullanarak hareket, mouse yardımı ile de ateş ediyorsunuz. Bir çok başarılı işe el attı ve şu an bir çok youtuberla arkadaş. Geçtiğimiz haftalarda de çıkardığı uygulama şu an için en büyük atağı diyebiliriz. Videomu izlediğiniz için teşekkür ederim umarım eğlenmişsinizdir kanalıma abone olmayı unutmayın. Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayınn! Kısa sürede büyük bir kitleye sahip oldu diyemem ama buraya kadar kesinlikle hakkıyla geldiği de gözden kaçmamalı. Bununla birlikte daha çok kitleye hitap edecektir. Ben Baran Kadir Tekin ve Beni destekleyen sizlere çok teşekkür ediyorum.

Next

Youtube Oyun Kanalları

gta 5 videoları burak oyunda

Normal kitle artışı devam ederse 9 ay sonra onunda alması çok geç olmaz. Ayrıca kendisinin kanalında ekibiyle beraber çektiği gta 5, gta 5 komik anlar videolarıda var. Oyunumuz adı Ingrown Toenail Simulator. Arkadaşımız Tony'nin mafya tarafından öldürüldüğü söylenmektedir. Listedeki youtuberlar ; enes batur,kafalar,furkanyamanhd,ndng baturay,burak oyunda,forevergamers mervan,forevergamers muhammet,gereksiz oda,berkcan güven var. Bir ya da iki ay içinde Türkiye de ilk defa bir oyun kanalı 'nu alacak. Kısacası YouTube Magazin diyebiliriz bu kanalın içeriğine.

Next